DYNAMIC tr. Stržeň

ŠPECIFIKÁCIA TRIEDENIA STRŽEŇ:

Nášľapná vrstva obsahuje len jadrové dosky, ktoré majú extrémne farebné odlišnosti, praskliny sú väčšinou po celej dĺžke dosky a hrče sú bez obmedzenia. Vytmelujú sa len praskliny a hrče, ktoré prechádzajú do druhej podkladovej vrstvy.

Drevené podlahy kolekcie DYNAMIC vyrábame v 2 rozmeroch v 4 vzhľadových triedeniach, ktoré sa líšia štruktúrou dreva. Pri zákazkovo vyrábaných podlahách je možný výber povrchovej úpravy ( brúsenie, kartáčovanie, morenie).

V uvedených triedeniach sa tolerujú a sú obsiahnuté rozdielnosti, čo je charakteristické pre prírodné materiály, nakoľko ani v lese nenájdete dva úplne rovnaké stromy, tak ani medzi našimi drevenými podlahami nenájdete dva rovnaké kusy. Štruktúra, kresba, chyby a farebné rozdielnosti dreva sa nedajú jednoznačne dokumentovať. Drevená podlaha nebude nikdy odzrkadľovať jednotvárnosť umelej podlahy. Vzorky, vystavované plochy atď. nemôžu preto byť s Vašou drevenou podlahou absolútne identické.

ROZMERY:

Šírka parkiet               Dĺžka               Hrúbka               Nášľapná vrstva

180 mm                        1100 mm         12,00 mm            4  mm

180 mm                        1500 mm         12,00 mm            4  mm

POVRCHOVÁ ÚPRAVA:

Povrchovú úpravu je možné previesť brúsením – jemnejšie alebo drsnejšie, kartáčovaním – jemnejšie alebo hlbšie, morením, olejo-voskovaním a mikro-fazetovaním.

VÝROBNE TOLERANCIE:

Pri spracovaní drevených polotovarov vznikajú drobné rozmerové tolerancie a treba počítať s tým, že tieto tolerancie sa prenesú aj do hotového výrobku. Garantujeme +-0,25 mm v hrúbke podlahy. Uvedená tolerancia sa môže použiť na výrobok v momente prvej dodávky.