Sme malá rodinná firma pôsobiaca v drevárskom odvetví od roku 1993 v oblasti Horného Považia, známeho smrekovými a zmiešanými lesmi. Les má pre nás nenahraditeľný ekonomický a celospoločenský význam – produkuje obnoviteľnú surovinu – drevo, ktoré nás sprevádza od nepamäti a má mnoho možností využitia – ako stavebná, izolačná či estetická surovina .

Naša spoločnosť prešla niekoľkými etapami spracovania dreva od porezu, sušenia, spracovania na veľkoplošné dielce pre výrobu nábytku do vlastných predajní, neskôr výrobou laťovky a v poslednom období sme sa zamerali na výrobu masívnych trojvrstvových podláh vhodných do obytných interiérov, ale aj veľkoplošných nákupných či spoločenských a športových zariadení. Drevená podlaha je investícia s dlhodobým úžitkom a so zárukou zdravého bývania.

 

produkty_a_technologia

Produkty a technológia

Podlahy SAXOPARKET sú spracované profesionálne s dôrazom na predpísanú kvalitu.

Čítať viac…

biofa

Prírodné oleje BIOFA

Biofa je malá rodinná firma s dlhoročnou tradíciou, zameraná na vývoj a výrobu výhradne prírodných produktov na profesionálnej úrovni. Ponúka alternatívu k produktom chemického priemyslu pre tých z nás, ktorý chcú žiť v zdravšom prostredí.

Čítať viac…

preco_drev_podlahy

Prečo drevené podlahy?

Drevo je zdravá prírodná surovina prinášajúca do domova pohodu aj eleganciu. Má príjemnú vôňu, krásny vzhľad,  je príjemné na dotyk a vyhovuje aj alergikom.

Čítať viac…